Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészekgyulladás,...

Ez lehet petefészekgyulladás, vagy csak peteérés fájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ciklus közepén vagyok, 14.napon. 3 napja van ez az érzésem, de tegnap erősebben éreztem mint ma.


Jobb lágyék résznél éreztem olyat, mintha oda lenne szorulva egy kis buborék, ha mozogtam szurkált, nyugalomra semmi. Mára mozgásra kevésbé érzem, de néha összefüggéstelenül szúr egyet alul. Hasmenésem, székrekedésem nincs. Néha a combom teteje szúr picit. Lehet ennyire érezni az ovulációt? Vagy ez tuti hogy gyulladás? Picit félek..

Folyásom különösebben nincs, vagy szag vagy ilyesmi, tegnap volt áttetsző tojásfehérjés valami.



2020. febr. 28. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimpla ovulációs fájdalom. Ha biztosra akarsz menni, a nőgyógyászt kérdezd!
2020. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik, vagy rosszabbodik úgyis az lesz, igen. Volt már hasonló, de soha nem éreztem még meg ennyire az ovulációm! Néha még a derekamnál is szúrkált.. Lázat mértem, az viszont szerencsére nem volt szóval talán nem lesz gyuszi. Köszi!!
2020. febr. 28. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!