Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha késik a menstru...

Normális az ha késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Általában nem pontos, de kb 30 napos a ciklusom max három-négy nap eltéréssel. Az előző hónapban január 14-én jött meg, azóta elutaztam Mexikóba február 19-én szóval már akkor késett egy kicsit. Lehet hogy az utazás miatt késik ennyit?

18L



2020. febr. 29. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem maga az utazás miatt, de ha izgultál előtte, akkor kitolódhatott az ovuláció.
2020. febr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira nem izgultam de szerintem amiatt van, legalábbis remélem 😅 és ilyenkor most kimarad és következőre normálisan megjön vagy hogy szokott lenni? Most először maradt ki...

Köszönöm a választ amúgy 😊

2020. febr. 29. 05:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy később jön meg.
2020. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem éltél védekezés nélküli szecuális életet akkor majd megjön, nem lehet tudni mikor
2020. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokszor van eltolódás, 35 napnál hosszabb ciklus az valamiféle hormonzavarra is utalhat.
2020. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!