Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tortenik ha valaki terhesse...

Mi tortenik ha valaki terhesseg kozben szed fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

#Terghesség
2020. febr. 29. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Értelmetlenül tenné, hisz nincs termékeny időszakában. Gondolom valami idióta az illető aki ezzel akar ártani a gyereknek. Vetélés nem lenne belőle, , de a babának biztos ártana a plusz hormon, valószínűleg betegen, születési rendellenességgel jönne a világra. Azt mondanám az illetőnek hogy húzzon abortuszra ha ennyire nem akar gyereket.
2020. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hatni nem fog, az biztos, mert nincs mire hatnia.

És felesleges is, mivel terhesség alatt nem alakul ki egy újabb terhesség.

És értelmét is veszti, ha a ciklikusság miatt kell.

2020. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Egyes ma már nincs bennük annyi hormon hogy születési rendellenességet okozzanak de ez egyébként le van írva a betegtájékoztatóban mev az is hogy mi a teendő terhesség esetén


Terhesség gyanuja esetén le kell állni a gyógyszerrel

2020. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ok nélkül. Egy baba fejlődése érzékeny dolog.Épeszű ember nem szed hormont alatta.
2020. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Hát, én azért tartanék ettől.

Azt is mondták, hogy nem lehet tőle hízni, meg egy nap alatt kiürül. Na, ahogy már nem szedem, csomót fogytam végre, de még hónapok után is éreztem az utóhatásait.


Szóval elvileg tényleg nem lehet baja a gyereknek, gyakorlatilag viszont nagyon is, ebből kiindulva.

2020. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kondják az étvágyat fokozhatja mellékhatásként, a hízás nem törvényszerű
2020. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na az en anyam szedett mikor terhes volt velem mert akkor eleg szar idoszakban voltak a fogamzasgatlok. Vagy kimaradt valamikor es nem hatott a gyogyszer vagy nem tudom mit csinalt de terhes lett es nem tudott rola hisz ugyanugy szedte a bogyot es meghozta a mesterseges menzeszet. Abbol jott ra h iszonyatosan fajt a dereka es elment nogyogyaszhoz stb. Na mar most emiatt veszelyeztett terhes volt mert betegen is megszulethettem volna, genetikai kivizsgalasra kellett mennie, nyilvan a gyogyszerrel leallt mikor megtudta, es mivel down koros vagy hasonlo betegseggel is szulethettem volna ingyen csinaltak volna abortuszt. Tehat elvileg lehet baja a pulyanak es akkor abortuszon elveszik, ha meg ugy tunik ilyen vizsgalatokon stb akkor egeszsegesen is megszulethet a gyerek. De nyilvan ha terhes vagy le kell vele allni. Ha nem tudod biztosra most mi van mert ugyanugy van havid a bogyotol menj nogyogyihoz.
2020. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!