Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyni a fogamzásgátlót?

Abbahagyni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sajnos most szedek először és a levél felénél járok és szeretném abbahagyni. Oka hogy elmezavarom lett tőle és félek hogy hajlamos vagyok tőlle strokra. Nagyon nagy baj ha a level felénél abbahagyom (9.napja szedem) aki felirta hozzá csak jövő hónapban tudok menni mert nem a városomban van. 17L

2020. febr. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
De, baj. Szed vegig levelet
2020. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak pontosan? A gyógyszer betegtájékoztatójában ezek fel vannak sorolva lehetséges mellékhatásként?
2020. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abba lehet bármikor hagyni nekem orvos mondta. Főleg ha ilyen tüneteket okoz. Van ilyen, hogy bezavar az idegrendszerbe. Arra számíts viszont, hogy lesz egy soron kívüli megvonásos vérzésed. Gondolom ez nem számít, mert amúgy megváltás lesz, hogy leteszed. Én voltam ilyen helyzetben, és nem volt gond belőle.
2020. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
TIA tünet, ami fel van sorolva de idáig nem tudtuk hogy fennal nálam. Ditanell t szedek az a neve.
2020. febr. 29. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg végig kell szedni a levelet, de ha ennyire nagy a gond, én ma már nem venném be.
2020. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!