Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami hatásos a gyógyszer...

Van valami hatásos a gyógyszeren kívül erős menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Cickafark tea.
2008. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Van a fogamzásgátló, nekem azóta nincsenek szerencsére fájdalmaim :) Meg amit én csináltam régen és bejött: belefeküdtem a kádba (állni már nem bírtam)a lábamat feltettem a kádra és forró vizet engedtem a hasamra :) A meleg nagyon jó görcsöldő, gyengébb fájdalomnál elég volt egy jó melegvizes palack is. Ha olajzöld dolgokat nézegetsz az is segít. Meg egy kis relaxálás, agykontroll. Esetleg, ha kevésbé fáj néhány tornagyakorlat. Nagyon át tudom érezni a fájdalmadat, én régen többször elájultam annyira görcsölt a hasam. Azért egy nőgyógyászhoz nézz el, nehogy legyen valami bajod és amiatt fájjon. Jah és amit nekem még tanácsoltak :) Szülj, állítólag szülés után már nem fáj. Jelentem, ezt azért nem vetettem be a cél érdekében. Kitartás!!!
2008. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta görcsöl,hogy abbahagytam a foggátlót!Előtte semmi bajom nem volt!Alig zavarta össze a hormonrendszerem!
2008. nov. 20. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Van: a párod. Már többször leírtam, hogyan.
2008. nov. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy a párom segít, de egész nap melózik,úgyhogy maximum este tud segíteni...Nekem meg az egész napom fekvéssel megy el,és nagyon unom!Sajnos a gyógyszereket nem bírom...
2008. nov. 21. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj! Én jógáztam,és nem voltak görcseim,és vannak külön gyakorlatok a fájdalmakra,4-5 órára nem éreztem semmit,mikor azt csináltam. Állítóla azért vannak a görcsök,mert nem jól kering a vér,és erre a sport a legjobb.
2008. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!