Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? 18/L

Mitől lehet ez? 18/L

Figyelt kérdés

Anno mikor elsőnek megjött 11 évesen, nem is éreztem hogy megjön és ez tartott kb 17 éves koromig. Semmi fájdalommal nem járt vagy más egyéb tünettel ellentétben a mostani helyzetemmel. Kb. 1 éve vesztettem el a szüzességem és azóta minden menstruációm egy kínszenvedés. Az 1-2. Nap megy a hasam, van hogy hányok is a fájdalomtól;úgy görcsöl a hasam hogy egész nap egy pózban fekszem, állandóan melegítem a hasam, és naponta 2x 3x veszek be gxógyszert. Ma reggel is megjött és annyira elviselhetetlen hogy muszáj voltam 2 nagyon erős görcsoldót bevenni. Ez másokkal is így van? És mi köze van ennek a szüzességelvesztésnek?

Egyébként nem szedek gyógyszert, a barátommal óvszert használunk.



2020. márc. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet menj el vele nőgyógyászhoz vagy UH ra.
2020. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Változik a szervezet ahogy idősödsz. Nálam például pont fordítva volt--tini koromban a falat kapartam, olyan görcseim voltak, már ez már lanyhult.

De mivel élsz nemi életet, így évente ajánlott elmenni a nőgyógyászhoz.

2020. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztéséhez semmi köze! Ha rendszeres nemi életet élsz, akkor menj el nőgyógyászhoz, és évente ismételd, mert akár mióma, ciszta is lehet. A ciklusod változhat, nekem az elején volt a rettentő görcsölős, utána elviselhető, 30 után szülés nélkül kb. észre sem veszem.
2020. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs köze ahhoz, hogy már nemi életet élsz.


Én 10 évesen kezdtem. Nem is éreztem.


Aztán 18 évesen az első pár napban görcsöltem, de jelenleg az is elég minimális. 19L

2020. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!