Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS - nektek sem csökken/áll...

PCOS - nektek sem csökken/áll meg a szőrnövekedés?

Figyelt kérdés

Arcomon havonta 1-2 új szál jelenik meg. Metformint szedek július óta, a menstruációm rendszeres, nem vagyok túlsúlyos, a hajhullásom is megállt, tehát úgy tűnik minden rendben, de a szőrnövekedés egyszerűen nem akar elmúlni...


Endokrinológus szerint csak az IR okozza és nem lát más rendellenességet a laboreredményeimen... De engem aggaszt.



2020. márc. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Van, aki szőrösebb típus. Nekem semmi hormongondom nincs, mégis van kis pihér arcszőrzetem, valamint a lábam is pasisan szőrös:D
2020. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem magas a tesztoszteronom, mégis nő a szakállam... Tudtommal arra egyedül az antiandrogén jó, azaz egy bizonyos fogamzásgátló, viszont sajnos azt az én májam nem bírta, csak egy hétig szedtem, úgyhogy nem tudom, tényleg használ-e. Marad a szemöldök csipesszelés naponta -.-
2020. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: semmi más nem állítja meg? az IR karban tartása, egészséges életmód, metformin mellett sem?
2020. márc. 3. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nálam csak PCOS van, IR (még?) nem alakult ki, úgyhogy metformint nem szedek. Az életmódváltásnak nincs rá hatása.
2020. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!