Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izotretinoin gyógyszert...

Izotretinoin gyógyszert szedek aknéra (most lesz a 6. hónapja, hogy elkezdtem), ez lehet hatással a menstruációs ciklusomra? Nem szedek fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatásban nem volt feltüntetve és az orvos sem említette ezt az esetleges mellékhatást.

A 23-24 napos (28ról lecsökkent ennyire miután először lefekudtem a barátommal még a gyógyszer szedése előtt) ciklusom az utóbbi időben lecsökkent 18 naposra és most utolsó alkalommal csak 16 napos volt, ami azt jelenti, hogy havonta kétszer jön meg. Egy héttel menstruálás előtt már görcsöl a hasam és közben is, így szinte folyamatosan fáj.

Még nem fordultam nőgyógyászhoz, mert nem tudom hogy ez esetleg nem-e csak a gyógyszer mellékhatása.



2020. márc. 1. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, semmi hormont nem tartalmaz és nincs is hatással a hormonokra. Más oka van a problémádnak.
2020. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szedtem ilyen gyógyszert, nem okozott ilyet, mástól lesz.
2020. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhot
2020. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!