Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?...

Első nőgyógyászati vizsgálat? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Most lesz az első rendes vizsgálatom, főleg, hogy problémával megyek oda. Egyszer már voltam 11 évesen egy fertőzés miatt, de nem nagyon emlékszem, meg akkor anyukám is eljött velem.

Most viszont már 20 éves vagyok. Tudom, ciki, hogy még sosem voltam, de eddig nem volt semmi bajom és nem is élek szexuális életet. Most viszont sokszor 2-3 havonta van csak menzeszem.

Mit fog velem csinálni? Miket fog kérdezgetni? Nagyon szégyenlős vagyok.


2020. márc. 1. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, szerintem minden nőnek kellemetlen, mindegy hányadik alkalom, de a doki szakmai szemmel vizsgál, bármivel mész oda, látott már 100 sokkal rosszabbat. Ez a dolga. A rutinvizsgálatokon kívül mindenki akkor megy ha valami fertőzést kap vagy más nőgyógyászati problémája van.
2020. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY

Nem kell izgulni, csak mondd meg, hogy először vagy, és kérd meg, hogy magyarázzon.

2020. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mindig megkérdezik, mikor volt az utolsó menzeszed. Ez fontos adat.
2020. márc. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvolt tapasztalat?
2020. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma megyek :s
2020. márc. 4. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta? Tapasztalatodat írod? hogy ment?
2020. márc. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57% ha nem tudnám hogy itt csak segítőszándéku, csupaszív normális emberek vannak, akkor azt hinném hogy a kérdező válaszára akarod kiverni..wtf. főleg hogy 2x is meg kell kérdezni..
2020. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta és jól ment.:D


Utolsó, én is erre gondolok:D a részletektől megkímélek mindenkit

2020. márc. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!