Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos általi hormonprobléma...

Pcos általi hormonprobléma okozhat áll körüli felömlést?

Figyelt kérdés
2018-ban diagnosztizálták nálam. 3 évig szedtem fogamzásgátlót. Mióta abbahagytam, mert ki akartam vizsgáltatni magam ilyen téren (hormonprofil, IR, pajzsmirigy) csúnyán néz ki az arcom, gyulladt pattanásszerű képződmények vannak rajta áll és állkapocs környékén. Valaki tud valamit javasolni hogy erre bőrgyógyász tud kezelést adni vagy ezek csak akkor fognak eltűnni ha elmulik a Pcos?

2020. márc. 2. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj, nem tudok válaszolni neked, de kérlek te segíts nekem : az én arcom - állvonalon nyakam tiszta pattanás, mély gyulladt kinyomhatatlan fájdalmas gumók, hónapok óta ilyen, semmi kozmetikai kezelés, se pattanás elleni szer nem segít, a bőrgyógyász szerint pco, nőgyógyászhoz küldött. Nálad mik voltak még a pco jelei?
2020. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!