Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányszor "szokás" napota...

Hányszor "szokás" napota tisztasági betétet cserélni?

Figyelt kérdés

Bár eddig is többféle véleményt hallottam. Én este zuhany után, reggel illetve napközben kétszer szoktam. Valaki szerint ez is sok, bár én nekem ettôl van tisztaságérzetem. Mi lehet a legrosszabb ami történhet...?


Én always dailies fajtát szoktam mindig, a leírásuk szerint lehet mindennap használni mert nincs benne klóralapú vegyszer benne vagy mi.


2020. márc. 4. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor cserélsz, ahogy neked komfortos, van, aki egyáltalán nem használ.
2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahányszor jólesik. Van, aki egész nap nem cseréli ki. Nyilván ez függ attól is, hogy milyen mennyiségű cuccot kell felfognia a betétnek. Akinél alig valamit, annál talán kezelhető a napi egy, akinek meg durvább a helyzet, az biztos cseréli napközben.
2020. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy neked jó.

Én reggel szoktam betenni egy tisztaságit utána este fürdés előtt kiveszem, nagyritkán napközben is cserélek még egyszer.

2020. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Én személy szerint nem szoktam cserélni, reggel berakom este / du fürdés előtt kiveszem, lehetne gyakrabban is cserélni de nem akarom még szennyezni a környezetet
2020. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Környezetszennyezés ide vagy oda, ha nekem szükséges akkor én cserélem. Én is hasonlóan szoktam, általában nap elején meg végén, illetve napközben egyszer vagy kétszer. Illetve sport előtt és után mindig. Meg passzosabb nacinál, tanga (bugyivonal elkerülése) esetében van fontos szerepe hogy ne érintkezzek a farmerral közvetlenül. Ilyenkor szinte minden kisdolog után cserélek a szagok elkerülése végett.
2020. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem "szokás" hanem komfortérzet kérdése, annyiszor cserélheted, ahányszor szükségét érzed. Nekem amúgy elég napi egy tisztasági, alapból nem nagyon van folyásom, inkább csak higiénia miatt hordom, h akármi történik, ne a bugyim legyen olyan. Egy betétet egyszerübb cserélni, mint bugyit.

Amúgy én meg az EÜ betéttel vagyok így, nagyon sokat elhasználok egy menses alatt, sokszor még félig sics teli, de így érzem tisztának magam betéttel, nem szoktam megvárni, míg elkezd kellemetlen lenni a helyzet a bugyimban... :D


33/n

2020. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sokan tankolják tele a puttonyost xd
2020. ápr. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!