Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászt tudnátok...

Melyik nőgyógyászt tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapest/Veszprém megye vonzásköre érdekelne! :


Volt nagyon rossz tapasztalatom sztks orvossal, olyan szinten lekezelően és durván beszélt, hogy meg sem ejtettem a vizsgálatot, majdnem sírva jöttem ki.. Hozzáteszem, hogy első nőgyógyászati élményem volt, eleve izgulva mentem be és ez így nagyon rosszil jött ki.


Szóval lehet inkább jól körbenézek ezek után.. Persze fontos nekem a doktor szakképzettsége és tudása! Elsődleges. DE nálam nagyon sokat számít egy orvos modora, hogy kedves legyen a pácienssel, tisztelje meg. Eleve van bennem ettől egy tartás (kiben nincs gondolom), pláne ezek után nagyon nem szeretnék mégegyszer ilyen helyre bemenni..


Tudnátok nekem ajánlani kedves, páciens-központú jól képzett orvost, akihez ti szerettek járni? (: Nagyon megköszönném.



2020. márc. 4. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Dr. Reszler Beáta, nagyon kedves, figyelmes és jó orvos. Róbert Károly Magankorhazban (Genium-Med) rendel.
2020. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!