Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is ennyire durva volt?

Nektek is ennyire durva volt?

Figyelt kérdés
A doki betadine kúrát írt ki nekem, 14 napig, bakteriális fertőzésre. Meg soha sem volt párom, így a felhelyezessel is meggyult a bajom, nem tudtam egyszerűen felrakni normalisan. Éppen hogy csak feldugtam, nem tudtam mélyebbre rakni. Amit úgy utólag nem is bánok, hiszen eltelt 10 perc, kezdett égni, jo mondom gyorsan elalszok nem lesz semmi baj. Majd újabb 10 perc után olyan elviselhetetlen fájdalom, csípő égő érzés, lüktetést okozott, hogy sírni tudtam volna. Nem tudtam elaludni sem, egyszerűen rettentően fájt, gyorsan kiszaladtam a WC-re, elengedtem minden izmomat és szerintem kijott ami még nem olvadt el... Most lefurodtem alulról, mar kissé jobb, de lüktet meg mindig. Nem lehetek rá allergiás, sokszor kentem már a boromre is betadine kenőcsöt, nem okozott semmit, ellentétben ezzel a kuppal ami egy remalom. Nálatok is ilyen tüneteket váltott ki? Ha mélyebbre raknám talán nem fájna ennyire? Hogyan csináljam így végig a 14 napot? Nem szeretnék rinyalni de ez szamomra meg a tetovalasnal is jobban fájt.

2020. márc. 4. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így egyszer, hogy a gombára felírt kúp nagyon csípett. Terhes voltam, és várni kellett a kezeléssel a második trimeszterig. Lehet, hogy addigra nagyon felmaródott a terület a fertőzés miatt, és azért fordult ez elő velem. Úgy emlékszem, ennek ellenére végigcsináltam a kúrát, de nem is éreztem annyira kibírhatatlannak, hogy meg kellett volna szakítanom. Viszont Te ne csináld tovább semmi képpen se, ha ennyire elviselhetetlen!

Menj vissza nyugodtan az orvoshoz, és kérjél másik gyógyszert! Lehet, hogy durván fel is marna, ha folytatnád a kezelést. Lehet, hogy érzékeny vagy a jódos gyógyszerekre.

2020. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló kérdés pár éve, és ott azt volt a gond, hogy nem elég mélyre tolta fel az illető, és azért csípte annyira. Szóval szerintem holnap még egy próbát megér, ha valahogy mélyebbre tudod tuszkolni. Előbb tapasztald ki az ujjaddal, melyikkel tudsz a legjobban benyúlni, esetleg vehetsz síkosítót is stb.
2020. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megprobalom, de nem hiszem hogy menni fog.. De így akármit fog felirni a doki, ha nem tudom felrakni semmi nem fog használni.. Egyszerűen fáj ahogy próbálom felhelyezni, nem is tudom, olyan mintha ott valamibe megakadnek.. Nem megy fentebb
2020. márc. 6. 07:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül elhasználtad? Vagy mi segített?
2023. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!