Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas láztól megjöhet előbb a...

Magas láztól megjöhet előbb a menstruáció?

Figyelt kérdés
Napok óta 38-39 fokos lázam van, megjött a menzeszem is, pedig hátravan még másfél hét. Eléggé megijedtem, járt már így valaki? 29 éves vagyok, soha nem tapasztaltam még ilyet
2020. márc. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vwlem is kb 26-28 évesen fordult elő először, hogy jóval előbb wmegjött egyszer. Nem tudom már, hogy lázas voltam-e. Előfordul az ilyen, ne aggódj emiatt.
2020. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár később is jöhetne. Nekem jellemzően egy hetet késik, ha valami komolyabb betegségem van.
2020. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon megijedtem. Késni szokott hébe hóba, de ennyire előre még sosem jött. És ezzel új ciklus kezdődik, vagy megjön majd másfél hét múlva is? Tudom nem láttok belém, csak az elég nagy vérveszteség lenne
2020. márc. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!