Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy végre megjöjjön?

Mit tegyek, hogy végre megjöjjön?

Figyelt kérdés
21.-én kellett volna megjönnie a menzeszemnek ha pontosan, 28 napra számolom. Elő szokott fordulni, hogy 3-4 napot késik, de ennyit csak ritkán. Terhesség teljes mértékig kizárva, késés után és pár napja is csináltam tesztet ami negatív lett. Voltam orvosnál is február végén, akkor már említettem neki, hogy késik (és szokott is néha) , de mindent rendben talalát. Megcsinálta a rákszűrést, vett kenetet, horomonokat vizsgált, tsh-t, minden pontosan rendben van. Megnézett uh-n minden rendben ott is, mondta, hogy 13mm a nyálkahártyám, szóval nem kell aggódni, lassan megjön. Azóta se jött meg, de miért ? Már tiszta ideges vagyok miatta, mert nagyon durva pms van nálam :c nagyon fáj a mellem és alig fér bele a melltartómba, mert ilyenkőr nő kb 1 méretet, naponta többször elkezd iszonyúan görcsölni a hasam, folyton zabálnék és a vízvisszatartás miatt egy tehénnek érzem magam. A hangulatingadozásommal meg már kicsinálok mindnekit magam körül. Mit tegyek, hogy végre megjöjjön? Már 2 hete rosszul vagyok :s
2020. márc. 8. 10:38
 1/2 anonim válasza:
100%
semmit majd megjön ha megjön
2020. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Napok kérdése és meg fog jönni. Légy türelemmel
2020. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!