Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nár el kéne menni dokihoz?...

Nár el kéne menni dokihoz? Mit csinál az első vizsgálaton? Női v férfi dokit válasszak?

Figyelt kérdés

7 hónapja nem vagyok szűz

Mikor kell elmenni nőgyógyászhoz?

Valahol azt olvastam h az első közösüléstől számított egy éven belül

Mit csinál először az orvos?


2020. márc. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

írd be a gugliba, hogy első vizsgálat a nőgyógyásznál...

Ha dugni tudsz, akkor guglizni is próbálj meg!

2020. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz. Kikérdez a menstruációdról, a védekezésről, ellenőrzi a szerveid állapotát és rákszűréshez mintát vesz. Tök mindegy, hogy férfi vagy nő, kinek melyik jön be, szerintem a férfiak kíméletesebbek, de olyanhoz menj, akit valaki ajánl. De egy ötperces kontrollvizsgálat a legelső szakrendelős orvosnál is kibírható.
2020. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell elmenni, ha rendszeres szexuális életet élsz (feltételezve, hogy óvszerrel védekeztek), illetve ezen kívül bármikor, ha problémát tapasztalsz.

Az orvos, ha nincs probléma az éves rákszűréshez vesz le mintát, egy 5 perces vizsgálattal. Megkérdezi, hogy van -e panaszod, mikor volt az utolsó menstruációd, hogyan védekezel.. A méhnyakból kenetet vesz, illetve ha van UH, akkor megnézi a méhed, petefészked állapotát.

2020. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg rákszűrést csinál, meg tanácskozhatsz vele a fogamzásgátló módszerekről
2020. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!