Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyullad, viszkető szeméremajka...

Gyullad, viszkető szeméremajkak. Kihez forduljak? (Nőgyógyász vagy bőrgyógyász? )

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan rég jártam épp a nőgyógyászomnál, aki megvizsgált, látta is a panaszomat, kaptam is hüvelykúpot de a külső nemiszervekre semmit. És azzal sajnos azóta is fenáll a probléma.

Egyébkent volt nekem korábban ilyen gondom, és az akkori nőgyógyászom pimafoukort kenőcsöt irt fel. Ez használt is, akkoriban. Viszont azóta szültem egy gyermeket és visszatért 6 hónapos korában, ez az egész. Most is használom a pimafoukortot de mintha nem használna. Amikor alkalmazom akkor persze javit, de hosszútávon már nem tudom elhagyji mert akkor folyamatosan visszajön a probléma.

Már nagyon el vagyok keseredve emiatt. És nem akarom folyton kenegetni sem magam valamivel.

Lehet hogy ez inkább bőrgyógyászati kompetencia lenne?



2020. márc. 8. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Nőgyógyász! Amúgy kipróbálhatnál egy antibakteriális intim mosakodó gélt, azzal mosd le naponta 2-3 szor, nekem használni szokott. Olyat válassz, amiben van kamilla vagy aloe Vera.
2020. márc. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!