Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta műtét után...

Cinti016 kérdése:

Petefészek ciszta műtét után ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Február 17-én műtöttek petefészek cisztával. Nem volt kicsi a ciszta, bal oldalon volt, 7 cm-es volt és elég ritka (dermoid ciszta). Műtét után mondta a doki, hogy kicsit le kellett csípnie a petefészkemből, mert csak úgy tudta ki venni a cisztát. Műtét óta is nagyon fáj még a helye ahonnan ki vette. Az egész bal oldalam lent, illetve a hasam alja fáj. Szúr, görcsöl és olyan mintha be lenne gyulladva. Már nem egy fájdalomcsillapítót be kellett vennem rá. Plusz olyan mintha a beleimmel is lenne probléma, nem működik rendesen. Ezekhez még az is társul, hogy hüvelyi folyásom is van elég sok. Inkább fehér, de volt, hogy sárga színű. Ezektől nagyon meg vagyok most rémülve. Vagy ez most normális? Szimplán csak gyógyul és regenerálódik? Fel hívjam a dokit ezekkel a tünetekkel? Majd csak március vége felé kéne vissza mennem hozzá vizsgálatra, hogy megnézze minden rendben van-e. Kérlek segítsetek! Jöhet privát is. Köszönöm!!

2020. márc. 9. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, mielőbb menj vissza. Nem piros vagy meleg a seb körül? Hőemelkedésed, lázad nincs?
2020. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem piros és nem meleg. Nem volt lázam se, se hőemelkedésem. Mintha belül nem lenne minden oké. :/ Szerintem ennyire nem kéne, hogy fájjon. Arra tudok gondolni, hogy a petefészkem gyógyulhat.
2020. márc. 9. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Varratszedéskor nem tudtál beszélni erről az orvossal?


Minél előbb beszélj a dokival ez ügyben, akár telefonon, akár e-mailben. Ezzel inkább ne várj.

2020. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!