Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális lehet, hogy a ciklus...

Normális lehet, hogy a ciklus közepén néha barnás folyásom van?

Figyelt kérdés

Nem minden hónapban van. Ez változó. Mégis kicsit furcsállom. A Flo ápolók Agip azt írja, hogy négy napom van az ovulációig, és ma kisebb barnás folyásom van. Néha az ovut is megérzem, néha pedig nem.

Szerintetek ez teljesen normális?



2020. márc. 9. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem pl. akkor volt pecsételő vérzésem,illetve akkor éreztem is a petefészeknél fájdalmat,amikor a jobb petefészkemben érett meg tüsző. A balt soha nem éreztem.
2020. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az amit leírtál, de nem mindig ciklus közepén van az ovuláció és nem mindenkinek van napra pontos 28 napos ciklusa, de amit leírsz az amúgy az ovudra utal
2020. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elírta a telefon 😂 Flo applikáció * azt írja ... nyilván nem lehet teljesen pontos ! De altalaban bejön.
2020. márc. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!