Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvehette a szüzességem?

Elvehette a szüzességem?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kuran voltam így az orvos azt mondta, hogy használjak pH helyreállítót. A vitagyn c-t választottam, mivel szűz vagyok és ehhez járt applikator, mert világ életemben egy tampont sem tudtam felhelyezni elég mélyre, valamiben mindig megakadtam 4 centi után kb, és az ujjam sem ment feljebb. Tegnap az applikatort is csak 3-4 centire tudtam kb felhelyezni, de benyomtam a krémet, ugy voltam vele a semminél jobb. Ma viszont időt szántam rá és próbálkoztam, hátra felé toltam és felfelé, megint megutkoztem, próbáltam irányt változtatni, és egyszer csak valami mintha "megpattant" volna, hirtelen meg is lepődtem és életemben először teljesen fel tudtam helyezni az applikatort. Szerintetek atszakadhatott a szuzhartyam? Vagy mi lehetett ez az egész? :D nem mondom, hogy hű de kellemes volt egyébként...

21/l



2020. márc. 10. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Keféltél?

Nem

Akkor még szüz vagy

2020. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ezzel tisztában vagyok, inkább az a hirtelen pattanó érzés érdekelne, hogy az mi lehetett, arra vagyok kíváncsi :D
2020. márc. 10. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyád is akár átszakadhatott, de ettől még nem vesztetted el a szüzességed, ahhoz férfi is kellett volna.

Valószínűbb, hogy eltaláltad a megfelelő szöget.

2020. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiraly:D igazából ha át is szakadt, az sem érdekel nagyon, csak hirtelen úgy meglepodtem, hogy mi lehetett ez, a neten meg semmi ilyet nem találtam és így kiirtam ide:D köszi a válaszokat
2020. márc. 10. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt vérzés, tehát nem szakadt át. Bele ütköztél a méhszáj egy részébe, és azon túlnyomhattad. Esetleg ott pattanhatott egyet. Egyébként elég 4 cm mélységre is feltenni a krémet.
2020. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor a 4 centinel fentebb lévő bacikat hogy szedi ki?
2020. márc. 11. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem egy masszív hártya. Vannak rajta rések, mivel másképp a menstruációs vér se tudna távozni. Lehet, hogy a próbálkozásod közben megtaláltad az egyik ilyen rést, ezért tudtad feljebb nyomni.
2020. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!