Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki Altforalle fogamzásgátlót...

AyaSz kérdése:

Aki Altforalle fogamzásgátlót használ az a menszesz után másnap szednie kell egyből a rózsaszín tablettát?

Figyelt kérdés
Nekem a menszeszem 5napig szokott tartani és amikor a "placebo héten" megjönne akkor is 5napig kell szedni? Vagy 1teljes hétig? Tudom hogy a fehér placebo tabletták nem tartalmaznak semmit és csak berögzülés céljából vannak de ugyan úgy 5 nap után kell egyből szednem a rózsaszín tablettát?

2020. márc. 11. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
He? 21 nap tabletta, 7 nap placebo. Benne van a tájékoztatóban. Ha 5 napig tart a menstruációd akkor is mindet elszeded. Ha nem így lenne nem 7 tabletta lenne benne (mert valakinek kevesebb, valakinek több napig tart és akkor mi lenne?), és nem ezt írná a tájékoztató.
2020. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Akkor mind a 7 fehér tablettát szednem kell amíg megvan és utána jöhet a következő csomagolás rózsaszín tablettája. Elnézést hogy így össze-vissza írtam ezt az egészet csak nem értettem és jobbnak találtam megkérdezni😅
2020. márc. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!