Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik, mi lehet az...

3 napja késik, mi lehet az oka? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és sokszor változó volt a menstruációm, de mostanában kezdett beállni. Viszont előző hónapban a menstruációm előtti héten beteg voltam, Xiloxot és fejfájáscsillapítót szedtem, és 3 napot késett. Most vasárnap kellett volna megjönnie, de megint 3 napot késik eddig. Kb 2 hete megint beteg voltam, szedtem gyógyszereket, lehet, hogy ez a probléma? Ami fura számomra, hogy mindig fáj a mellem menstruáció előtt, viszont előző hónapban sem fájt és most sem. Pici pattik vannak, de azok mindig is voltak. A folyásom bő, fehér-átlátszó, elég nyúlós. Van barátom, viszont még nem feküdtünk le, ujjazni már ujjazott, de nem hiszem, hogy sperma került volna az ujjára, esetleg csak megszáradt, de abban elméletileg a hímivarsejtek elhalnak. Mi lehet az oka, hogy semmi tüneteim nincs, késik megint és alacsony az esély a terhességre? Előző hónapon kívül rendszeres volt.

2020. márc. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtakból ítélve teljesen biztos hogy anya leszel.
2020. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:

Szia, a gyógyszerek és stressz illetve az, hogy sosem volt rendszeres... jó indok lehet.

Ujjazással nem hiszem, hogy terhes lehetsz, mert a kulcsa az, hogy amikor a férfi elélvez akkor nagy sebességgel kigyönnek a dógok oszt célirányosan eliszkolnak a megfelelő szervekhez. De ez ujjazáskor nem valósul meg.

2020. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: miből gondolod?

#2: köszönöm a választ! :)

De ha a stressz is az oka meg a gyógyszerek, akkor mikor jön meg kb?

Mással volt már ilyen?

2020. márc. 11. 22:23
 4/7 gublug ***** válasza:

Az, hogy rendszertelenül jön meg azt jelenti: nem kiszámítható. Nem lehet válaszolni arra, hogy mikor jön meg.

Van akinek 2-3 hónap is kimarad. Persze ez ritka.

2020. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Abból gondolom hogy anya leszel hogy nő vagy, és pasid is van. Én azt nem mondtam hogy ez mikor fog bekövetkezni! :D
2020. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami módszer, hogy megjöjjön?
2020. márc. 13. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fürdőt,mozgást szoktak mondani...különböző teákat(rozmaring..stb)de ha nem fontos,h valamiért megjöjjön(esemény pl.) akkor jobb a természetre bízni s jön mikor jól esik. Ha ez a probléma a későbbiekben is fennáll érdemes nőgyógyászhoz menni,ő okosabbak tud mondani :)
2020. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!