Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése 8 napja?

Menstruáció késése 8 napja?

Figyelt kérdés

Február 16- án feküdtem le utoljára az ex barátommal, megszakítással védekeztünk március 4-én kelett volna meg jöjjön a menstruációm de nem jött meg.

Máskor is megszakítással védekeztünk mégsem volt még ien, nem késett még ien sok időt a menstruációm, nem görcsöl a hasam,a melleim nagyon érzékenyek de semmi terhességre utalót nem észleltem magamon, stresszelni nem szoktam,a jövő héten tudok tesztelni addig is szeretném tudni mitől késhet ien sok időt a menstruációm .



2020. márc. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A megszakítás NEM védekezés, valószínüleg terhes vagy, azért késik.

A terhességi tünetek meg nem mindenkinél lesznek, ez nem jelent semmit.

2020. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Éppen optimális idöben feküdtél le a barátoddal védekezés nélkül ahhoz, hogy teherbe eshess - kb az ovulációkor.

A megszakítás meg nem védekezés, hanem szerencsejáték, igen valószínü, hogy terhes vagy.

Tüneteket meg sok nö nem észlel, föleg, ha nem tervez a gyereket.

2020. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelni kell!
2020. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első jel a terhesegnel : nem jön meg, mell érzékenység ami nálad van
2020. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg az utóbbi időben azt vettem észre hogy nőt a hasam, fáj a derekam és sűrűbben kell pisilnem, messze lakom a gyógyszertártól így nem volt lehetőségem tesztet venni sehol,a jövő héten tudok tesztelni😒 ha február 16 feküdtem le az ex barátommal és esetleg terhes vagyok mennyi időm lenne még az abortuszra?
2020. márc. 11. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossman, dm, mind árulnak tesztet, és kettőt tesztelj, de qm ja valószínűleg terhes vagy, nem védekeztetek ez van
2020. márc. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am kb egy hónapos vagy ha terhes vagy az 4 hét, 12-ig lehet abortusz csak bele kerül egy jó kis 40 ezerbe
2020. márc. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy?
2020. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!