Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zafrilla/Visanne mellékhatások...

Zafrilla/Visanne mellékhatásokat ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Zafrillát írt fel az orvosom, amit harmadik napja szedek. A hatóanyag ugyanaz mint a Visanne esetében. Azt vettem észre hogy rosszabbul alszom, szédülök is kicsit, gyenge vagyok és jobban szorongok mint előtte. Illetve a lábam is fájdogál, de megduzzadva nincs azt figyelem.


Kinek milyen mellékhatásai voltak? Illetve pozitív tapasztalatokat is szívesen olvasnék, hogy ne essek teljesen kétségbe.

Egyelőre inkább úgy vagyok inkább ez mint egy műtét újra.



2020. márc. 12. 04:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha endometriózisra kaptad, a facebookon az endometriózis támogató csoportban millió tapasztalatot találsz. Én visannet szedtem, konkrétan pánikrohamaim voltak tőle. Sokan beszámoltak klimaxos tünetekről, hőhullámok stb. Nekem csak az első 2 hónapban voltak mellékhatások, utána már szinte semmi. De ez mindenkinél más. Nálam a gnrh volt nehezen viselhető.
2020. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Katasztrófa. A barátnőm zafrilát/diagonest szed.


Néha (átlag négy naponta) visszatér ilyen totál KO állapot. Semmit nem csinál egész nap, még hozzáérni sem szabad. Rendszeresen van hátfájása és combfájása is.

Néha hirtelen nyilaló petefészki fájdalmai is vannak.


Bár ő endometriózis miatt szedi, szóval nem tudom az mennyivel másabb.

2020. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!