Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felszálló fertőzés kezelése?

Felszálló fertőzés kezelése?

Figyelt kérdés

Húgyúti fertőzés után fájt az alhasam ezért többféle készítményt felírt már a nőgyógyász de még mindig nem érzem magam gyógyultnak. a hasam mar nem fáj csak furcsa viszont a csipom elkezdett fajni.

Valakivel volt már hasonló? Mert nem hatnak az orvos által felírt készítmények?


2020. márc. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináltak tenyésztéses vizsgálatot? Úgy értem hüvelykenet tenyészést, illetve vizelettenyésztést csináltak? Ha nem, akkor valószínűleg az a gond, hogy nem a megfelelő kórokozót kezelték. Szóval ehhez mindig ragaszkodj és akkor megfelelő, célzott kezelést kapsz és meg fogsz gyógyulni. Illetve antibiotikumos kezelésnél védeni kell a bélflórát és a hüvelyflórát is. Tehát probiotikumot szájon át, illetve hüvelyben hüvelyflóra helyreállító készítményt.

Viszont a csípőfájdalom valószínűleg nem ennek a következménye, gyulladásnál alhasi, illetve húgyúti fertőzésnél vesetájéki fájdalmat okoz.

2020. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vizelettenyésztés negatív, mert arra kaptam antibiotikumot.

Kenettenyésztés sajnos nem volt, a dokik egy sima nőgyógyászati vizsgálat után hasraütésszerűen írták fel a gyógyszereket.

Jövöhéten megyek vissza, mert most menstruálok. Nagyon félek :(

2020. márc. 15. 10:49
 3/3 A kérdező kommentje:

A csipőfájdalom mitől lehet?

Nem a csontok fáj, hanem a szövet ami ott van. Arra gondoltam, hogy ráterjedt a gyulladás, mert nem volt megfelelően kezelve..

2020. márc. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!