Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Van olyan igényte...

Lányok, nők! Van olyan igénytelen más is, hogy eldobja a tampont egy erdőben a pisis zspi mellé?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem én dobtam el. Ma találtam túrázás alatt ...
2020. márc. 15. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Viszek zacskot a szemetnek. Abba gyujtom es otthon kidobon.

Tampont nem hasznalok. Fekete bugyit veszek es fekete nadragot. A bugyit kell csak kimosni. Nem jon sok.

2020. márc. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Intim kelyhet használok, de eszembe nem jutna egy erdőben kicserélni.
2020. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én betétet használok, de nem szoktam szétdobálni őket. Próbálom ilyenkor úgy időzíteni, h ne az erdőben kelljen kicserélni. Ha meg valamiért mégis ott kell, akkor elrakom a táskámba, és a legközelebbi szemetesbe kidobom.


Amúgy tutira vannak jópáran akik szétdobálják itt nálunk az erdőben rendszeresen látni fák tövében széthagyott tamponokat, törlőkendőket, tisztasági betétet (Eü betétet még nem láttam, de ez nem azt jelenti, h nincs is valahol. Az egy dolog, h undorító, h ott figyelnek a véres tamonok a fa tövében, viszont veszélyes az állatkákra nézve is, mivel a vért könnyen kiszagolják a kisebb ragadozók, akik nem tudják mi az, csak a vért érzik benne, és simán képesek arra, h megegyék... :(

Fel nem foghatom mit érezhetnek ezek a nők, engem már maga a tudat is zavarna, h vadidegenek meglátják a belőlem származó összemocskolt menstruációs dolgaimat. És nem azért mert nem szégyellem a havimat, teljesen meg vagyok vele békülve, és nincsenek rossz érzéseim miatta, egyszerűen csak nem tartozik másokra, h milyen állapotban jöt ki alólam a betét. Egyedül a paromnál nem zavar, ha látja, de igazából ez az én magánügyem...

Borzasztó kíváncsi lennék azokra a nőkre, akik szétdobálják ezeket, h vajon az ilyen igényesnek tűnő kikent kifent kis cicabákról van e szó, esetleg egy többgyermekes anyukáról..

Na mindegy is, nem vagyunk egyformák van egy csomó igénytelen ember, akikről nem is gondolnánk h azok... Mindenesetre remélem ez a dolog eljut néhány emberhez, aki majd elgondolkozik rajta, és nem tesz többé ilyesmit

2020. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos fordult már elő velem olyan, hogy a véres betétet az erdőben hagytam. Tudom, hogy nem volt helyes, de egyszerűen nem volt gusztusom magammal vinni. Éppen egy tíz napos túrán voltam mikor megjött, szóval én sajnos nem tudtam úgy időzíteni, hogy ne az erdőben kelljen cserélnem.
2020. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Velem is volt ilyen... egy pasival randiztam és véletlenül sem akartam hogy megtalálja a táskámban azt a szemetet. Na meg amúgy is, máskor is volt hogy féltem hogy kifolyna másra a táskámban, kaja ilyesmi.
2020. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
No, meg mentségemre szóljon, hogy mindig olyan erős szokott lenni hogy kb óránként tuti "cserére" szorulok
2020. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!