Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csütörtök este megivott...

Csütörtök este megivott Monural por után is van enyhe csípő érzés vizeléskor, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A véres vizelet elmúlt, illetve az állandó vizelési inger is, de ha pisilek enyhén csip. Kene megegy adagot meginnom belőle, vagy menjek vissza orvoshoz? Szombat estére azt hittem teljesen elmúlt, erre ma ez. Az ronthatott rajta, hogy ma délelőtt már újra szexeltem a párommal? Tobbet kellett volna varni utána?

2020. márc. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet kellett volna várnotok. Igyál sok folyadékot (cickafarkfű és kamillateát) és vegyél hüvelyflórát is. Enyhe csípés miatt nem kell visszamenned az orvoshoz, most a szextől lett rosszabb. Ha 2 nap múlva visszaesel, akkor menj.
2020. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad szexelni ilyenkor...
2020. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,aztán rájöttem...De szerencsére elmúlt végül:D
2020. ápr. 24. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, ha az első zacskó nem használ, két nap múlva vegyek be még egyet.
2020. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!