Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok március elején hozzánk költözött a férjem nagy lánya aki lassan 14 éves lesz, tegnap mondta hogy megjott neki a menstruációja és annyira éles a fájdalom hogy hányt ez miatt, nem tudom hogy milyen ez mert azok a szerencsés emberek közé sorolható magam akiknek épphogy csak fáj ha megjon, viszont szeretnék valamit csinálni hogy ez változzon, nekünk közösen 2 lányunk van az 2 éves a másik 4 honapos tehát ez a gond meg nem áll fönt, de szeretnék a nagyobb lányomnak is segíteni, vigyem el nőgyógyászhoz?? Ez az egyetlen dolog ami eszembe jutott, hátha tudna neki fel írni valamit ami enyhíteni tudja a fájdalmat, nagyon sajnálom szegényt el nem tudom kepzelni mennyire fájhat neki. Előre is köszönöm a segítséget!

2020. márc. 16. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent en 181 cm-hez vagyok most 56,25 kg a 167 cm 50 par kilo az nem drasztikus

Sima fajdalomcsillapitot adhatsz neki, ki kell tapasztalni kinek mi jon be, en is szedhettem doboz szamra az apranaxtol kezdve a nospaig mindent, csak az algoflex jott be, ahanyan vagyunk annyi fele szervezetunk van, mindenkinek mas jon be, probalni kell, tapasztalni es ami segit azt csinalni

Nalam hasznalt egyebkent a pihenes es a melegvizes palack is, viszont volt olyan ciklusom par eve hogy meg sem tudtam mozdulni egyik honapban.

Probalgatni kell a teak,gyogyszerek,praktikak kozott es amelyik enyhiti azt alkalmazni, felesleges emiatt nogyogyaszhoz menni mert o sem tud ezzel mit kezdeni

2020. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!