Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tizenéves korban papír használ...

Tizenéves korban papír használata a bugyiban normális?

Figyelt kérdés

16-17 évesek vagyunk. Igazából többször feltűnt, hogy a barátnőm rendszeresen beágyaz valamit a bugyiba, ami nem betét hanem inkább papír vagy zsepi. Számomra egy picit furcsa szokás.

Jó, én fiú vagyok.


2020. márc. 16. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél neki egy doboz tisztasági betétet
2020. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ott valami nem stimmel, tisztasági betétet hord, tehát van valami nőgyógyászati baja.
2020. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

" tisztasági betétet hord, tehát van valami nőgyógyászati baja"


Ennyire nem vagy képben, vagy ennyire ostoba vagy? A tisztasági betétnek semmi köze a nögyógyászti betegségekhez!

2020. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Arra gondolt, hogy folyása van vagy valami.


Hát nézd, a papírt óránként kidobod, beteszel újat.

Ugyanezt meglehet csinálni a tisztasági betéttel is, csak 2 nap egy doboz.


Sokan csinálják ám. Nincs ezzel annyira nagy gond.

Nyilván ha baj van, menjen orvoshoz.

2020. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
5, a tisztasági betét nem eü betét én is hordom, rendszeresen járok szűrésre, semmi bajom, de van folyásom, pláne ciklus közepén.
2020. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2/5-ös: szerintem vagy nem láttál még nöt, vagy nagyon nem vagy tisztában a nöi szervezet müködésével.

Minden EGÉSZSÉGES nönek VAN valamennyi folyása, mert a hüvely alapból nedves és öntisztoló szerv, azaz egy KEVÉS nedvesség (ezt nevezik folyásnak) MINDIG van, az a gond, ha NINCS.

Ennek mennyisége egyénileg is igen eltérö, meg a ciklus különbözö fázisaiban is más, és van, akit ez is zavar, ezért használja az egészségügyi betétet, ami nem azonos a menstruációs betéttel, és a mindennapos higiéniához tartozik igen sok nö szerint a használata.

Ez még véletlen sem jelent semmiféle fertözést vagy betegséget!

2020. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szerintem, jómagam is ezt használom. Sokkal kevésbé környezet szennyező mint egy tisztasági, gyorsabban, könnyebben cserelem és amiatt se kell aggódjak hogy 1-2 hét alatt elfogy egy dobozzal

18l

2020. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!