Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzásgátlót érdemes...

Jangee fogamzásgátlót érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jangee fog.gátlót írta fel nekem az orvos.

Valaki tapasztalt tőle hízást?! Más tapsztalat?!

Mert nagyon szeretném elkerülni a +kg-kat!

Köszönöm a válaszokat !


2020. márc. 17. 09:57
 1/7 anonim válasza:
24%
Nekem barátnőm 50kg-osan kezdte és most 75 meg a pajesz vonalán szőrös is lett az arca. Én inkább maradnék a guminál így visszanézve, most próbál sportolni és egészségesen enni a f.gátlót elhagyva.
2020. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lassan három éve szedem ezt a fajtát. Soha semmilyen mellékhatás nem jelentkezett. Az elején sem. Viszont egyéntől függ, kire hogy hat.

Én nem cserélném le ha nem muszáj, mert nekem bevált.

25N

2020. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
mikor fogjátok fel h a tablettától nem híztok? étvágyat csinál és a betömött kajától híztok. Önüralom és akkor nem kell bömbölni, meg a tabit szidni...istenem...3 éve szedem (igaz nem ezt a fajtát) de semmi bajom tőle...fogytam is mellette 5 kg.ot
2020. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Tuti nem ettől hízott az a barátnő. Én sem hízok tőle.
2020. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem híztam tőle, viszont állandóan fájt a hasam, a fejem, hányingerem volt, ment a hasam.
2020. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolso!!?

Mennyi ido alatt kezdodtek a tunetek?

2020. márc. 18. 20:56
 7/7 anonim válasza:
Nem az 5-ös vagyok, de nekem is ilyen tüneteim vannak tőle. Az első másfél évben nem volt semmi, azután kezdődtek a migrénes fejfájások, először havonta 1-szer, mostanra havi 2-3-szor is előfordul, és mindig hányok is mellette. Most szeretnék leállni vele, viszont nekem más mellékhatást nem okozott szerencsére. Étvágyam nekem is több volt, így emiatt híztam.
2021. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!