Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől enyhülhetnek a pms tünetek?

Mitől enyhülhetnek a pms tünetek?

Figyelt kérdés
Mindig erős pms tüneteim szoktak lenni menzesz előtt, már közvetlenül az ovuláció után (erős hasi görcs, puffadás, derékfájás, pattanások). Most viszont csak menzesz előtt 2-3 nappal jelentkeztek ezek a tünetek és akkor is csak éppenhogy éreztem vmit. Már a terhesség gyanúja is felmerült bennem, de mivel megjött, így biztos nem vagyok az. Mégis mitől változhatott meg? Nem mintha baj lenne, csak furcsa.

2020. márc. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdte menstruálni kétrét görnyedtem a görcsöktől, mostanra meg sem érzem (nem is szültem még), csak nagyobb az étvágyam. Az évek során folyamatosan változhat a ciklusod.
2020. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem menstruálni, meg sem kottyant, könnyen túltettem magamat rajta. Most 47 vagyok de kikészülök a pms-től, mert 10-12 nappal a menzesz előtt már elkezdődik. Szóval igen, változhat a ciklusod, de ez azt jelenti, hogy rosszabb is lehet, ugyanúgy ahogyan jobb is.
2020. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!