Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal a menstruációm...

A barátommal a menstruációm idején szeretkeztünk óvszer nélkül de fogamzásgátlót szedek, lehet így nagyobb problémám?

Figyelt kérdés
Már írtam itt csak szerelem/szex témakörben és ott azt írták, ebben az esetben nem elég a tiszta pénisz(elötte fürödtünk és az ágy is teljesen tiszta volt elötte húztam át!!) mert vannak bacik rajta amik máskor ártalmatlanok de ilyenkor veszélyesek is lehetnek mert nyitott a méhszáj! A konkrét kérdésem az lenne, hogy: A méhben kaphatok ebben az esetben fertőzést? és hogy: Ha ott akkor lehet ugyanúgy (persze orvos által felírt) gyógyszert alkalmazni vagy ez sokkal veszélyesebb a hüvelyi (pl gombás) fertőzéseknél?
2010. júl. 25. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a link ahol írtam ezzel kapcsolatban szerelem/szex témakörben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__10..

2010. júl. 25. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó, hogy a méhben kapsz fertőzést, hanem a hüvelyi fertőzés tud felmenni egészen a méhig, mert nyitott a méhszáj. nyilván erre is vannak gyógyszerek, de sokkal nehezebb kigyógyulni illetve akár meddőséget is okozhat. szóval nem éri meg feltéve, hogy később majd szeretnél kisbabát.
2010. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát gumival sem szabadna?
2010. júl. 25. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gumival higénikus, mivel steril. Bár menstruáció alatt még én nem csináltam.

23/L

2010. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik kérdésben (link fentebb) már kitárgyaltuk:D veszélyes mert a hüvelyben lévő bacikat is feltolja a méhbe a drága barát:D úgyhogy asszem többet nem csináljuk így:) Köszönöm a válaszokat
2010. júl. 26. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól esik, csináljátok nyugodtan, semmi bajod nem lesz, feltéve, hogy a párod egészséges, de ha nem kavartok félre, feltételezem, hogy az. Ha a hüvelyedben baktériumok vannak, azok zár méhszájon is feljutnak, mert soha nem zárt teljesen. De az valóban igaz, hogy nyitottabb a méhszáj és nagyobb a fertőzésveszély, de menzesz alatt orvosilag nem tilos a szex, ha valaki nem undorodik tőle.
2010. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15,02 vagyok ismét, elolvastam a másik kérdést, amit belinkeltél. Nem igaz, hogy az orvosok nem javasolják. Illetve abban az értelemben nem igaz, hogy ez azt jelenti, tiltják. Én jártam bőrgyógyásszal, akinek az egész családja nőgyógyászokból állt, megnyugtatlak, hogy csináltuk. Nem hiszem, hogy akarta volna, ha nem lehet. Ellenben a szoláriumozást megtiltotta.
2010. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!