Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen! Még szűz...

Valaki segítsen! Még szűz vagyok, és fogalmam sincs hogy ez normális-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és amikor magamba nyúltam megakadt valamiben az ujjam. Olyan érzés mintha egy kis gömbszerű kinövés lenne.. A baj az, hogy nem igazán tudom hogy pontosan mi is lehetett az, mert ha hozzáértem olyan volt mintha nem is az én testrészem lett volna másrészt, mert nem értem el odaáig csak éppen hogy hozzá tudtam érni. Viszont amikor hosszabb és vékonyabb eszközökhöz fordultam, akkor emelltett a kis gömb mellett még kb 1cm-t továbbment. Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, és nem merek szüleimhez se orvoshoz fordulni. Azt sem tudom hogy ez normális-e.

2020. márc. 21. 01:09
 1/6 anonim válasza:
0%

Nem szokott nagyon fájdalmas lenni a menstruációd?

A gömb szerű kinövés egyáltalán nem normális!! Mindenképpen el kellene menned vele nőgyógyászhoz.

Ha fáj a tapintása, ha nem, ez elég aggasztó!

2020. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Mindenképpen menj el ezzel orvoshoz, nem játék, de tényleg. A nőgyógyász tud segíteni, ez egy komoly betegség jele is lehet akár. Ha fáj a tapintása, ha nem, veszélyes!

22/L

2020. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 centire hasfal felőli részen érezted?
2020. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Amihez hozzáértél, az nagy valószínűséggel a méhszájad volt.
2020. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a méhszájad lehetett. Nézz meg egy anatómiai képet a méhről.
2020. márc. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez a méhszájad. Nem kell ehhez orvos. Ne nyúlkálj magadba semmilyen vékony, és hosszú eszközzel, mert sérülést okozhatsz a méhszájadon.
2020. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!