Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen problémával milyen...

Ilyen problémával milyen orvoshoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, nem lesz túl gusztusos a kérdésem. Egy ideje éazrevettem, hogy a végbélnyílásomnál "kilóg" egy fura puha duzzanat vagy nem is tudom mi lehet az. Megpróbáltam és vissza lehet nyomni a fenekembe, de hamar visszamegy kívülre. Mivel semmilyen panaszom nincs, nem fáj, nem viszket, nem vérzik stb, így nem fordultam még orvoshoz, de most már kezd idegesíteni. Viszont nem tudom milyen orvohoz forduljak vele. Elsőre a nőgyógyász jutott eszembe, de ez szerintem nem nőgyógyászati probléma, bár fogalmamsincs mi lehet. Szerintek milyen orvoshoz kellene időpontot kérnem?

24/L


2020. márc. 21. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tippem szerint aranyér. Proktológus és egy dietetikus sem árt.
2020. márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Online sebészeti szakág (azon belül proktológus szakorvos foglalkozik az aranyér szerű tünetekkel.)


Én magam is szerettem volna időpontot kérni ÜGYELETI időben ilyen vizsgálatra nemrég, de sajnos nem jutottam túl még ezen a kellemetlenségen.


Ui: szerintem nemcsak 50 éves kor felett kellene erősen ajánlatossá tenni a végbéldaganat/vastagbéldaganat lehetőségének a szűrését, hanem már korábbi életévekben is.


Üdv: 46/N

2020. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!