Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18/L Ma szexeltünk a barátomma...

18/L Ma szexeltünk a barátommal, megvolt az első orgazmusom és amikor töröltem magam akkor vér is jött ki belőlem, de ilyen “régi vér” 15. én múlt el a menstruáciom, tampont használok. Szerintetek az még a mensi általi vér lehet?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat

?



2020. márc. 21. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ egyéb kategóriában ez még cápavér is lehet.
2020. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges hogy nem tudott távozni a vér rendesen hanem megalvadt
2020. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű igen! Íme az újabb bizonyíték arra, h tamponnal nem tud a hüvely normálisan kitisztulni... És ezek csak a nagyobb darabkák, mennyi minden mardhat még odabent amit nem veszünk észre. Arra azért kíváncsi lennék, h azok akik szidják a betétet, az alvadt véren ücsörögős dumával erre vajon mit mondanának?! Már csak azért mert ha a betétbe bele is alvad a vér (amúgy, ha normálisan van használva nem fog) az akkor is csak pár órát van ott, és az is kivülről. Ezzel szemben szegény kérdezőben (belül a testében) 6 napig voltak vérdarabkák. Szerintem ez azért így elég durva...
2020. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kistál_és_a_bor válasza:
Ezek szerint igen...
2021. máj. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!