Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló helyett valami...

Fogamzásgátló helyett valami más műkődőképes, megbízható megoldás?

Figyelt kérdés
Leállnék a fogamzásgátló szedésével különböző okok miatt(gyógyszer káros hatásai, mellékhatásai) Viszont nem nagyon látok más módszert a megbízható védekezésre. Ötletek, tanácsok érdekelnének ki mire váltott. 22L

2020. márc. 22. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Anál
2020. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer elöírásszerü használatával gyakorlatilag kizárt a terhesség. (Közel olyan hatásos, mint a tabletta)

Minden más módszer sokkal megbízhatatlanabb.

2020. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is leálltam a tablettával a magamon tapasztalt mellékhatások miatt. Évekig biztonságosan védekeztünk gumival, nem volt soha para belőle. Odafigyeltünk. Kezdetben hozzá kellett szokni picit, utána rutinból ment. Mikor babát szerettünk volna, akkor raktuk félre.
2020. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. 34 éves vagyok, sosem volt vele problémám.
2020. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
37%

Mi egy gyermeket akartunk, azóta megszakításos módszerrel védekezünk. Ez így megy 8 éve. Fogamzásgátlótól nekem is mellékhatások voltak, férjem allergiás a gumira, szóval nekünk így praktikus, neki is jó, mert az utolsó másodpercbe száll ki.

Viszont nem ajánlom olyanoknak, akiknek tragédia lenne, ha jönne a baba, mert sajnos sokan nem képesek rendesen koncentrálni és úgy nagyon könnyen teherbe lehet esni. Ezért mondják, hogy megbízhatatlan módszer, mert amikor egy nő teherbe esik így, a pasik nem merik elismerni hogy bénák voltak. Előváladéktól 8 év alatt nem estem teherbe. Ennek ellenére még egyszer leírom: csak akkor ajánlom ezt a módszert, ha nem gond nektek, ha becsúszik a baba.

2020. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!