Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korona virus miatt nem tudok...

Korona virus miatt nem tudok nogyogyaszhoz menni de huvely fertozesem van mit tegyek?

Figyelt kérdés

Panaszaim: viszket, faj, enyhen piros dagadt kisajak parommal utoljara 1 hete fekudtunk le es ra 4 napra jelentkezett ez

Mit tanacsoltok mit tegyek es lehetseges hogy gomba?



2020. márc. 23. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Felhívhattod az orvosod vagy a gyógyszertárban is tudnak segíteni.
2020. márc. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont most írtam ki egy kérdést a gomba utáni állapotra kérdezve.


Nekem ugyan ez volt a tünet, csak még a tipikus fehér darabos, szagtalan folyás is társult mellé.

Én vettem Canesten Kombit, az helyrerakta. Utána most Gynophilus hüvelykapszulát vetek be a helyreállításra.

Természetesen nincs szex a Canesten alatt, és ha a párod is fura dolgokat tapasztal ő is kenje.

Ha az után se gyógyul, akkor menj dokihoz, én is azt tettem volna.


Ha kell tipp abban, hogyan előzd meg, írj privit és leírom eddig milyen tanácsokat szedtem össze fórumokról.


Mielőbbi gyógyulást!

Egy sorstársad

2020. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha viszket, akkor jó eséllyel gomba.

Vegyél canesten kombit vagy gynoxint. Ha nem múlik el tőle, akkor betadine kúp.

2020. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!
2020. márc. 23. 18:19
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy ha gombám van azt látom ha bele nézek a hüvelyembe?
2020. márc. 23. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Canesten Kombi
2020. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A #2 vagyok. Én láttam. Bocsi, kicsit undi lesz: fehéres lerakódást láttam a hüvelybemenetem körül és a hüvelyemben. Ez a “túrós, darabos” megnevezésű dolog..:(


Nekem a Canesten Kombi uno azóta helyrerakta, és mivel nekem miután felraktam a kúpot, rá három napra meg is jött, a mensi így pluszba kitisztitotta, de még érzékenyebbé tette a területet. Rá Bartoline gélt használok, ami hamar begyógyított, meg a Gynophilus kúpot innentől kezdve két/heti alkalommal.


Mielőbbi jobbulást Neked, tudom mennyire kellemetlen!

2020. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!