Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most tart a ciklusok az ovulálásnál és ma reggeltő gyenge halvány rózsaszín folyásom van és kicsit jobb oldalon az alhasam szúr. Járt már így valaki? Mit jelenthet ez?

2020. márc. 23. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindig olyan “most fog megjönni” érzésem van, és mindig van enyhe véres folyás. Sokan azt mondják, hogy szerencsés vagyok, hogy Nekem ennyire egyértelmű. Teljesen normális, nyugi!

2020. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint egyértelmű, hogy mikor van ovum.
2020. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért ijedtem meg, mert nekem nem szokott ilyen lenni és nem értem most miért
2020. márc. 23. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet, nekem egyszer erősebb volt. Megijedtem, elmentem a nőgyógyászhoz, de azt mondta minden rendben, normális.
2020. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromig soha nem éreztem. Aztán történt valami és az útobbi három évben majdnem mindig érzem. Néha 1-2 hónap kimarad.
2020. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit így megnyugodtam, köszönöm szépen a válaszokat!😊
2020. márc. 24. 07:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! És akinek eddig sose volt ilyenje és most először fordul elő ovulálásnál az probléma vagy aggódni kéne miatta??
2020. márc. 24. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell aggódni. Nincs két egyforma ciklus. Lehet mostantól ilyen lesz, de nem gond.
2020. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2020. márc. 24. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!