Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mercilon fogamzásgátlóról...

Mercilon fogamzásgátlóról Regulonra váltásnak milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Eddig mercilont szedtem, de készlethiány lépett fel belőle, helyettesíteni sem lehet azonos hormontartalmúval. Az orvosom regulont írt fel helyette, viszont ez magasabb hormontartalmú 0,15mg/0.03mg. A mercilontól semmiféle panaszom nem volt (0,15mg/0,02mg). Szerintetek lehetnek mellékhatasai? Kicsit tartok tőle, ez a hormonkülönbség mennyire számít soknak?

2020. márc. 24. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is pont egy ilyen váltás volt pár éve, csak nekem a sok pattanás miatt.

Én nekem a

2020. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldte.....

Szóval:

*Szia! Nálam is pont egy ilyen váltás volt pár éve, csak nekem a sok pattanás miatt.


Én nekem a váltás azt idézte elő, hogy a koplalás mellett úgy híztam, mint az állat... 1 év alatt 15 kg-t szedtem fel, és mindent megnézettem, ami kiválthatta ezt, de semmi bajom nem volt. Úgy nem híztam folyamatosan, ha konkrétan éheztettem magamat és akkor is csak súlytartást értem el. Miután mondtam ezt a dokimnak, hogy erre gyanakszom, visszaváltottunk 0,02mg-re egy másik gyógyszerrel, azóta nem is hízok, sőt már szépen lassan fogyok vissza úgy, hogy nem is éheztetem magamat érte. :) De mindenkinél mást vált ki a váltás.

2020. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!