Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne? Valaki van aki...

Aggódnom kéne? Valaki van aki hasonló cipőben jár mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok és hát ha ciki ilyenről kérdezni másokat, ha nem eléggé tanácstalan vagyok úgyhogy most hozzátok fordulok!

A ciklusom az ovulálási "időben" jár és hát eddig nem tapasztalt tüneteim vannak...először kevés rózsaszínes folyással kezdődött, én hülye persze utánna olvastam és természetesen miden oldal mást ír. Van ahol terhességgel ijesztketnek (amit igazából kizárok, mert nagyon odafigyelve élek nemi életet) és van akik azt mondják ez csak az ovulálás jele. De itt jön a nagy kérdés, ha az ovulálás jele akkor nekem eddig miért nem volt soha, és most miért van?? Kérlek segítsetek nekem ebben...



2020. márc. 24. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Egész életedben lesznek ilyen változások, nem vagyunk gépek. Megváltozhat a ciklusod, menstruációd hossza, mennyisége, görcsölés, PMS tünetek stb.
2020. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!