Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
málnamálna nevű felhasználó kérdése:

Mit tudok csinálni ilyen esetben?

sziasztok,ma lett volna a 2. Ultrahangom ahol ha minden jól megy akkor hivatalosan is megállapították volna a terhessèget.

Nos ez nem jött össze ugyanis nincsen sehol rendelés.

Tehetetlen vagyok ès borzasztóan aggódom,ugyanis nem tudom így,hogy èl e a terhesség,vagy valami....

Nem tudom mit csináljak...most táppénzen vagyok mèg 1 hétig de utána vissza kell mennem dolgozni

Állandó éjszaka vegyszerek közt.

Ezért is aggódom.Mit csináljak?Beszéljek a vèdőnővel?De ő csak akkor fogad ha jól tudom ha van már szívhang...

Fogalmam sincs mit csináljak.

márc. 25. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyanúgy működik a terhesgondozás, mint előtte. Hol laksz, hol lett volna az ultrahang?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 25. 16:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sárbogárdon :)

# 2/3Időpont márc. 25. 17:04 Privát üzenet
Privát ultrahang nincs felétek?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyen esetben tud rakszurest csinalni a nogyogyasz?
Mi a fenét lehet csinálni ilyen esetben?
Mit fog csinálni a pszichiáter ebben az esetben, milyen gyógyszert fog felírni?
Már 10 napja menstruálok, eddig még sose volt ilyen, ált 5-6 napig szokott tartani, de most ez már a 10. napja, hogy megvan! Mit fog csinálni ebben az esetben a nőgyógyász?
Mit fog csinálni a nőgyógyász ebben az esetben?
Mit fog csinálni velem a nőgyógyász ebben az esetben?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!