Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ez lehet a változókor miatt? 49 éves vagyok, eddig rendszeres volt a mensesem, de most félidőben elkezdtem vérezni. Nem olyan erős, mint szokott lenni, de nem is pecsételő. Rákszűrésen most voltam januárban, az rendben van.

Akik túl vannak már a változókoron, légyszi írjátok le, hogyan maradt abba a vérzésetek?

Kérdések hasonló témában: változókor

márc. 25. 18:10  Privát üzenet  

A válasz
Elvileg lehetséges. Később kellene nézetned hormont vérképből. Van akinek kicsit korábban kezdődik. Most ne menj orvoshoz egyenlőre. Majd meglátod a következő hónapban, hogyan rendeződik.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 15:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 2/2Időpont márc. 27. 03:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőgyógyász szerint minden rendben, szerintetek is az?
Érdemes akkor is barátcserjét szedni a baba érdekében, ha egyébként rendben van a menstruáció és a peteérés is jó?
Barnázás kb. félidőben mitől lehet? 44 éves vagyok, lehet, hogy jön a változókor?
Egy sima nőgyógyászati vizsgálat során (volt hüvelyi ultrahang is, a kenet pedig rendben van) kiderülhet hogy PCOSom van? Csináltattam vérképet is teljes körűt és az rendben volt.
Változokor? Oktober végén voltam küreten otminden rendben volt most meg betegedtem és nem akar elmulni. Itam pásztortáska teát de az elsö alkalom után nem hogy mindha töb lenne...
A háziorvos lelet alapján azt mondta a változókor elején állok. Nőgyógyász pedig azt hogy minden rendben.39 vagyok szeretnék még babát. Ma 2 hét késés után megint megjött. Van...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!