Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért érzem azt hogy valami nyomja a húgyhólyagomat?

Felfáztam irtak fel nekem gyógyszert az rendbe tett,de par napja azt érzem mintha valami nyomna a hugyholyagom es pisilni kell nem vérzik nem faj nem csíp se semmi.Kaptam időpontot fel evre addig mit tegyek?:)

Kérdések hasonló témákban: pisilés, húgyhólyag, húgycső

márc. 26. 15:34  Privát üzenet  

A válaszok
Sok babot ettél, és fel vagy puffadva, és a beleid nyomják.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 15:51 Privát üzenet
Lehet, hogy nem gyógyult meg teljesen a felfázás vagy újabb fertőzésed van, vagy amit az első írt. Ha nem múlik vagy rosszabb lesz, akkor hívd fel a háziorvosod, ő fel tud írni antibiotikumot, ha szükségesnek látja.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 16:14 Privát üzenet
Sok C-vitamin, az segít a bacikat kimosni, meg sok-sok folyadék! Mást nem tehetsz!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 31. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
40+5hkm vagyok a hasam alja eljezdett huzodni gorcsolni Mintha neg a hugyholyagomat ereznem mikor felvagyunk fazva vagy nyomja a baba?
A babám néha fájóan nyomja a húgyhólyagomat. Ez normális dolog, hogy olyan, mintha felfázásos szúrás lenne?
A babó állandóan nyomja húgyhólyagomat, a szonográfus szerint rajt ül, mit lehet ilyenkor csinálni?
18 hetes vagyok, és nagyon nyomja a húgyhólyagomat, és fáj a derekam, mikor kuszik feljebb a baba?
Néha azt érzem, hogy valami nyomja a húgyhólyagomat. Ez a baba? Olyan nyilalló érzés és mintha kívülről saját magam nyomnám a hólyagom, pedig nem.
Ez felfázás vagy csak a baba nyomja a húgyhólyagomat? 22 hetes vagyok.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!