Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek milyen méretet...

Szerintetek milyen méretet válasszak? (mosható betét)

Figyelt kérdés
Most tervezek váltani mosható betétre, emilla márkájút tervezek rendelni, de nagyon sokféle méret van és nem tudom melyik lenne megfelelő. Láttam, hogy van 20 és 25 centis is, de nem tudom, hogy ennek mennyi jelentősége van. Az biztos, hogy a vérzésem elég brutál az első két napon általában. Valamint a szélességnél is lehet választani, hogy 5 vagy 7 cm legyen és ez teljesen összezavar. Egyébként az always sensitive 1-es méretét használom fixen, ha valaki esetleg ismeri meg tudná mondani, hogy ahhoz mérten melyiket lenne érdemes választanom? Ha esetleg van tapasztalatotok a nedvszívó képességéről akkor le tudnátok írni, hogy hányszor cseréltek egy nap és milyen fajtát használtok? Ahogy nézem róla a képeket úgy néz ki, mint ami 10 perc alatt átázik és ezért tartok tőle egy kicsit. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2020. márc. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A 20-25 cm kvázi a normál-éjszakai betét mérete. Ha bizonytalan vagy, mérd le, hogy amit használsz milyen méret.
2020. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szeléné az egyik kedvencem, szinte abban élek, amikor megvan, mert akkor is ha elmozdul (mivel ennek nincs ragasztója sokszor elmozdul, főleg az elején, amíg megszokja az ember, hogy hogyan kell használni), akkor is van akkora, hogy a bugyim ne legyen piszkos.

Nem érdekel, hogy elvileg esti, napközben is jó, nem látszik naciban sem, és ahogy mondtam, jó mindenre.


A penelopé is jó még, bár én azt csak második naptól merem használni.


Van még afroditém, de őszintén nem vagyok rajongója, könnyen kimozdul nekem. Max barnázásra használom.

2020. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem megpróbálom a szélesített, erős vérzéshez ajánlott pénelopét, aztán ha könnyen átázós a helyzet akkor váltok az éjszakaira én is. :)
2020. márc. 27. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert!


Csak még annyit, hogy nagyon számít, hogy milyen bugyival veszed fel. Szóval ha van különböző féle, akkor kísérletezz, mert a szélessége az alsó résznek nagyon fontos abban, hogy jól fekszik-e a betét.

2020. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!