Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
ernalittle nevű felhasználó kérdése:

Mennyi az esély a teherbeesésre illetve mennyi idő után mutatja ki a teszt?

Sziasztok!

Sajnos egy ovulációm környéki napon kiszakadt a gumi óvszer amit ugyan időben észrevettünk de így is kerülhetett belém előváladék.. Véralvadási betegségem miatt eseményutáni tablettát nem vehettem be. 22-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak (március 6an tortant az eset) 26an teszteltem tehat 20 nap telt el. Kettő tesztet is csináltam, egy normált ill. egy early terhességi tesztet. Mindkettő határozottan negatív lett. Napok óta fáj az alhasam mint mikor meg szokott jönni de semmi. 20 nap után ki kellett volna mutatnia a teszteknek? Teszteljek pár nap múlva újra? Köszönöm!

márc. 27. 00:03  Privát üzenet  

A válasz
Ennyi idő után ki kellett volna mutatnia. Nem vagy terhes.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 27. 08:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Inszemináció után vagyok 17 nappal. A 14. és a 16. napon negatívat teszteltem, de nem hagytam abba a Duphaston szedését, és nem jött meg. Van még esély szerintetek arra, hogy...
Párommal fél éve próbálkozunk babával, van esély még?
Barátnömnek azt mondta az orvos, ilyen méhet még nem látott, nagyon tele van sok kis miómával.1% az esély, hogy valaha terhes lesz.2 hét múlva pozitív tesztet csinált. Lehet hamis a tesz a miómától?
Mennyi az esely arra, hogy ket terhessegi teszt is tevedjen?
Esemeny utani tabletta; a kovetkezo ket honapban megjott menstruacio es ket negativ teszt utan mennyi esely van a terhessegre?
Mekkora esély van, hogy a terheségi teszt nem mutat jó eredményt? Mi az az ok/okok amiért a teszt nem mutat megfelelő eredményt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!