Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jelentkezhetnek terhes...

Mikor jelentkezhetnek terhes tünetek?

Figyelt kérdés
Kb. két hete voltam együtt a barátommal, egy hete folyamatosan feszül a mellem és nagyon fáj a derekam is (közben fel is fáztam az együttlét után). Mást nem tapasztaltam, a mensim még nem jött meg, most a napokban kéne neki. Ez lehet esetleg a mensi miatt és meg fog jönni?

2020. márc. 27. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első tünet kimarad a menzesz, második pozitív teszt

Neked meg vesemedence gyulladásod van

2020. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es írja. Kimaradt ciklus és az aktus utáni 3. héten pozitív teszt, majd rá egy hétre újabb pozitív teszt (ha a boltit használod). Nem haloványka 2. csík (az csak a reagens átnedvesedése), hanem egyértelmű határozott csík. Jól felfáztál, az sosem finom. A melled a közelgő mensi miatt is feszülhet.

Ne ess pánikba ha a ciklusod csúszik pár napot, ez természetes is lehet (sosem állandó a hossza) a stressztől és a felfázástól.

2020. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)
2020. márc. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!