Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most lehet menni SZTK-ba...

Most lehet menni SZTK-ba nőgyógyászhoz a tablettát feliratni, vagy ez hogy működik jelenleg?

Figyelt kérdés
Vagy hívjam fel a recepciót?
2020. márc. 27. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
E recept
2020. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát írjam emailt az orvosomnak és kérjem emailben a receptet?
2020. márc. 27. 23:54
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, és bármelyik gyógyszertárban ki tudod váltani a szem igazolványod, és tb kártyád bemutatásával. ( Nálunk 2 nap elteltével. Másutt nem tudom hogy van)
2020. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem emailben kapod a receptet és nem emailt írsz. Felhívod telefonon. Ő receptre felírja és neked a patikaba mondanod kell, hogy e receptként van felirva. Taj kártyádat vinned kell, az alapján beazonosít.
2020. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet emailt is írni.
2020. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
E-recept, egyébként a háziorvos is felírhatja ha viszed a leleteket és/vagy az egyik tabid dobozát, hogy ezt szedted korábban.
2020. márc. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2020. márc. 28. 06:38
 8/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos is irhat igen. De fogamzásgátlót nem irhat fel!!!
2020. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írhat fel a háziorvos, nekem is tegnap írta fel. Felhívtam 10kor a rendelőt, délután már ki is tudtam váltani, taj kártya kellett csak hozzá. (meg persze pontosan be kellett mondanom, milyen gyógyszer kell, előtte nem ő írta fel).
2020. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!