Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb oldalon petefészek...

Jobb oldalon petefészek környékén napok óta enyhe nyomó szuro erzes normális?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kellene megjonnie. Közep időben szokott szurkalni de ez most szokatlan. Utolsó menstruációm óta nem volt szexuális egyuttletem.

2020. márc. 28. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni... Lehet most előbb megjön... Ha nem erős görcs nem kórós
2020. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak napok óta tart és a középido peteérés már elmúlt. Most egy hét múlva kellene megjonnie.
2020. márc. 28. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen néha, peteéréskor illetve mielőtt megjönne pár nappal előfordul. Szerintem nem kell aggódnod. Ha gyakoribb vagy erősebb lenne a szurkálás, akkor persze egy nőgyógyászati vizsgálat sosem árt.
2020. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Pontosan te hol szoktad érezni ezt meddig szokott neked tartani?

Ja ehhez még párosult hőhullámok meg izzadás

2020. márc. 28. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kiderült hogy ciszta miatt van. Akkor voltak hőhullámaim mintha klimaxoltam volna amikor hónapokig nem jött meg, és kiderült hogy kisebb nagyobb cisztáim vannak. Gyógyszerrel megjött, és kiürült a ciszta. Azóta gyakran érzem hogy szurkál, jellemzően peteérés után. Mikor megjön elmúlik. Nekem tudom hogy baj van a peteérésemmel, azért alakulnak ki ciszták (több ultrahangom is volt). Mikor megjön mindig megkönnyebbülök.

A ciszta lehet egy ártalmatlan dolog (attól függ hogy milyen). Sok nőnek van aki nem is tud róla. Ááltalában ki se derül, mert ez a fajta a menstruációkor kiürül.

Nekem ezért van. Ha további panaszaid vannak pedig keress fel egy orvost.

2020. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem vannak olyan hónapok, hogy ovuláció és menstruáció között szúrkáló érzés jelentkezik valamelyik petefészkemnél, vagy más pms tünetek is szoktak hamarabb jelentkezni. Persze ha erősödik a fájdalom akkor nézesd meg, de ovu után a hormon ingadozások miatt szerintem lehetnek ilyen tüneteid, nálam sem volt semmi probléma, direkt rákérdeztem erre a nődokinál amikor legutóbb ott voltam, szóval egészséges szervezet is produlálhat hasonlót.:)
2020. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!