Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek nagyon erős...

Ha valakinek nagyon erős menzeszes görcsei vannak mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Egyik családtagomról van szó, annyira erős neki, hogy nem bírt enni se semmit és semmit se tudott csinálni, tiszta sápadt volt és hányt is miután bevette a gyógyszert. Utána sokkal jobban volt. Máskor is fordult elő hasonlóan erős görcsölés, de ennyire nem. A gyógyszereken kívül nektek van valami hatásos és/vagy bevált módszeretek/tippetek? (Nyilván az első gondolat itt is az orvos volt, szóval azon kívül valami?)

2020. márc. 29. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Izomlazito torna sok nyers vasat nyomelemet tartalmazó termés tiszta kivonatok . Sok víz tea méz .
2020. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
No-Spa, valamilyen fájdalomcsillapító, magnézium, kellemes meleg víz... kb. ennyi amit tud tenni.
2020. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

az én egyik legjobb barátnőm is így van szegénykém

suliból(amikor még volt)

haza kellett mennie mert már órán a földön ült hányingere volt görcsölt minden baja volt 1 hétig nem is jött az autóig ki kellett kísérnem melegvizes palackot és gyógyszert vett be majd elaludt hogy ne érezzen semmit ő így vészeli át

2020. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként időközben sokkal jobban lett, valószínűleg a stressz miatt lehetett mindez ilyen erős, erre tudunk gondolni. Meg a gyógyszer is talán felszívódott és az is segíthetett valamit. De a továbbiakra elmondom neki ezeket a praktikákat is, hátha neadjisten újra előfordulna.
2020. márc. 30. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nemrég fedeztem fel a Flector granulátumot, aminek ugyanaz a hatóanyaga, mint a Cataflam, meg a Voltaren fájdalomcsillapítóknak (diklofenak), de oldatként sokkal hatásosabb. Elvileg a Cataflam-V is vízben oldódik, de valójában nem oldódik, csak elkeveredik vele, a Flector sokkal jobb, csak az íze bizarr. A másik, amit én egész életemben hallottam, de nem hittem el, hogy segíthet, és ezért nem is próbáltam ki, csak mostanában, és nagyon meglepett, hogy tényleg működik, az a meleg párna. Azaz vagy melegíthető jégzselé, vagy ez a pattintós melegítő, amiben folyadék van és ha megpattintod a fémlapot, akkor bekeményedik és felforrósodik, vagy elektromos melegítőpárna, vagy felmelegített sózsák, szóval valami elég meleg dolgot kell az alhasra tenni, jelzem, hogy egy pokróc nem elég, valami önmagában meleg tárgy kell.
2020. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Fogamzásgátló sokat javíthat az allapoton. Lerövidíti a mensest és kevésbé fájdalmas is. Én másképp ki sem bírnám.
2020. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 13 éves lány (nemsoká 14) akiről írtam. Néha megismétlődik neki..
2020. júl. 31. 00:19
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor még nem szedhet fogamzasgátlót viszont van gyereknőgyógyász ahova nem ártana elvinni, hogy kizárják a szervi okot. Meg hátha van valami ötlete erre a helyzetre. Nem árt egy hasi uh sem. Meg lehet kapni mensruációs tüneteket enyhítő teakeverékrt drogeriákban azt ihatja ő is nyuogdtam. Pár nappal mensens előtt kell elkezdeni. Nőgyógyász véleményét kikérni a premens tablettáról talán az is segíthet de nem tudom ilyen fiatalon lehet e szedni. Ezért kéne elnézni egy orvoshoz.
2020. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!