Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért váladékozik a mellem?

Miért váladékozik a mellem?

Figyelt kérdés
Most fürdésnél vettem észre, hogy nyomásra átlátszó váladék jön a mellemből. 1-2évvel ezelőtt fordult ilyen elő velem, aztán magától elmúlt. De most megint miért? Fogamzásgátló okozhatja ezt? 3 hónapig szedtem, most hagyom abba, mert nem volt megfelelő. Nagyon meg vagyok ijedve, segítsetek, könyörgöm, nyugtassatok meg, hogy nem terhesség vagy valami betegség.:’(

2020. márc. 29. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonális. Nekem kb.15 éve ez van. Nőgyógyász azt mondta,ne aggódjak miatta ha egyéb panasz (fájdalom,csomó,vagy véres váladék) nincs. Fog.gátló mellett is volt,mikor abbahagytam akkor is,most terhes vagyok,most is van ugyanúgy. Majd ha végetér ez a korona mizéria,egy mell ultrahangot kérhetsz esetleg. Nekem csináltak anno, de semmi nem volt rajta.
2020. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha terhesség lenne, valószínűleg már tudnál róla. Valószínűleg a fogamzásgátló abbahagyása csinálja ezt, befolyásolhatja hormonálisan a szervezetet.
2020. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál, köszönöm. Nem hiányozna most egy terhesség, amúgyis még azért fiatal vagyok hozzá. De rendesen szedtem a fogamzásgátlót, ugyanakkor mindennap, szóval nagyon remélem, hogy nincs gond. Ráadásul nem is jutottunk el odáig, hogy akkor mostmár belém engedi.
2020. márc. 29. 22:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam még, hogy ugye pénteken vettem be az utolsó szemet, most kell jelentkeznie a vérzésnek, és előtte mindig kicsit rosszul vagyok, émelygés, stb., ahogy most is.
2020. márc. 29. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. :)
2020. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar.
2020. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!